МАТУРСКА ЕКСКУРЗИЈА

Ученици завршних разреда боравили су на матурској екскурзији у Италији у периоду од 06.10. до 12.10.2019.године.Том приликом су ученици заједно са својим разредним старешинама и директором школе посетили прелепе градове северне Италије и Тоскане - Венецију,Верону,Фиренцу,Сиену,као и престоницу културе и цивилизације,вечни град Рим са Ватиканом.Уз лепо време,расположење и дружење ученици су cтекли нова сазнања из историје,културе,геотрафије,уметности,обишли знаменитости и упознали начин живота људи у Италији.У пратњи водича посетили су најважније и најпосећеније локалитете у свим градовима.Програм екскурзије је био садржајан,занимљив и прилагођен потребама ученика,па је циљ путовања био остварен.