Средња туристичка

СПОРТСКИ УСПЕСИ

20.11.2017.

У БУДИМПЕШТИ ЈЕ ОДРЖАН КАРАТЕ ТУРНИР HUNGARIAN OPEN

У Будимпешти је одржан карате турнир Hungarian Open-Saman Cup, на којем је наступило око 800 такмичара. Ученица одељења I2, Тара Шћепановић , освојила је друго место у категорији кадеткиња, борбе појединачно. Тара је постигла у претходних неколико месеци изузетно добре резултате, а неки од њих су:

Првенство Београда – III место, борбе појединачно, кадеткиње;

Пвенство Београда – I место, борбе екипно, кадеткиње;

Бијељина Опен – II место, борбе појединачно, кадеткиње.

Желимо јој пуно успеха у даљем такмичењу!

19.11.2017.

ПРВЕНТСВО СРБИЈЕ

Тара Шћепановић, ученица 2/2 одељења, опет постиже завидне спортске резултате. На Првенству Србије је освојила 3.место у категорији кадеткиња појединачно борбе и 1. место екипно борбе. У Новом Саду је на Првим балканским карате играма (10-12.11.2017) освојила 3. место у категорији кадеткиња појединачно борбе.

12.11.2017.

БАЛКАНСКЕ КАРАТЕ ИГРЕ

Прва отворена Балканска школа карате игара у конкуренцији ученика основних и средњих школа, 10-12.новембра, Нови Сад.

Ученица одељења 3/3 Вања Благојевић, учествовала је на Првој отвореној Балканској школи карате игара у конкуренцији ученика из основних и средњих школа из Босне и Херцеговине, Бугарске, Хрватске, Македоније, Мађарске, Црне Горе, Румуније, Словеније и Србије, освојила 2. место.

© Средња туристичка школа - Сва права задржана. Израда сајта: Кио д.о.о.