СТУДИЈСКО ПУТОВАЊЕ

За ученике другог разреда организовано је студијско путовање од 3 до 06.04. 2019.год. Путовало је 80 ученика, заједно са одељењским старешинама и директором школе. Циљ путовања била је посета партнерској школи у Сегедину. Делегација ученика, одељењски старешина Весна Филиповић и директор школе Драгутин Миличић имали су срдачан пријем и радни састанак током посете. Постигнут је договор о будућој сарадњи, са жељом да иста буде унапредјена. Партнерска школа ће организовати у мају месецу “Дан српске кухиње“ који ће припремити наши ученици, уз асистенцију професора Горана Дрче. Током путовања посетили смо Будимпешту, Естергом, тврдјаву Вишеград и Сент Андреју. Посебан утисак на ученике је оставило панорамско разгледању Будима и Пеште са палубе брода. Путовање је у потпуности испунило очекивања и циљ студијског путовања.