XVIII МЕЂУНАРОДНА КОНФЕРЕНЦИЈА ПАРТНЕРСКИХ ИНСТИТУЦИЈА

Међународна конференција „Innovatvv Informaton and Communicaton Tvchnology in oopiiaaliay and Touripm“ одржана је у Одеси, Украјина, од 06.06-10.06.2018.године.

Организатор скупа је „La Fondaton“ која подржава школе из земаља Југоисточне Европе. Испред Средње туристичке школе на конференцији су учествовали директор Драгутин

Миличић и професор услуживања Ђорђе Стојановић.

Представници школа су током тродневног рада представили и разменили искуства у вези са новим трендовима и достигнућима у области информационих и комуникационих технологија. Захваљујући доброј организицији колега са Универзитета у Одеси учесници су били у прилици да посете најважније културно-историјске знаменитости, дегустирају вина и национална јела. Домаћин следеће конференције која ће се одржати у мају месецу биће Пловдив, Бугарска.