ПРЕДУЗЕТНИШТВО ТАКМИЧЕЊЕ

У организацији Достигнућа младих Србија, дана 15.03.2018.године у Београду, одржано је Регионално такмичење ученичких компанија. Средњу туристичку школу су представљале две компаније: "Магиц глове", чији су чланови: Катарина Чернак III3, Милица Красић III3, Анђела Вукашиновић III3, Маја Грујичић III3 и Давид Минић III2 и компанија "Хеалтхy Цорпоратион" коју чине ученици: Лара Марковић III3, Тијана Вучетић III3, Милица Цвијетићанин III2, Ана Крекић III3 и Милан Симеуновић III2.

Ментор: професорка Весна Пијевац.

Обе компаније су имале запажен наступ, оригиналан производ и на изузетан начин представљале своју школу.

Ученичка компанија "Healthy Corporation" освојила је треће место на такмичењу и пласирала се на Национално такмичење које ће се одржати у мају ове године у Београду.

Пожелимо нашим ученицима срећу на предстојећем такмичењу!