ОБЕЛЕЖЕН ДАН ШКОЛЕ

Поводом обележавања 47 година постојања Средње туристичке школе уприличен је разноврстан програм. На почетку свечаности, директор школе Драгутин Миличић је поздравио присутне у свечаној сали и представио резултате школе из претходне године. Овим лепим поводом уручио је поклоне колегиницама Јелисавети Радивојевић и Савети Главоњиц,које су отишле у пензиију, захвалио се на лепој сарадњи и пожелео срећне пензионерске дане. У Свечаној сали гости су уживали у изведби музичког комада "Коштана", Боре Станковића, у режији професорке Наташе Раичевић. На сцени су се смењивали даровити ученици : играчи, инструменталисти и глумци. Све је врвело од песме и игре. Дух старог Врања, преселио се и медју одушевљену публику која није штедела дланове. Добро расположење се касније пренело и у школски ресторан, где су и ученици Школе,кулинари и угоститељи, презентовали своје вештине.