САЈАМ ОБРАЗОВАЊА

У суботу, 04.03.2017.године у просторијама Средње туристичке школе од 11.00 до 16:00 је организована презентација високошколских установа и факултета за ученике матурантских одељења и њихове родитеље. На штандовима је био изложен промотивни материјал док су се у Свечаној сали у складу са предвиђеном сатницом смењивале презентације: Високе туристичке школе, MBS-a, МЕФ-а, FEFA-e, Универзитета Сингидунум, Економског факултета, Универзитета Џон Незбит-а и Географског факултета. Интересантну наградну игру за ученике Средње туристичке школе је организовао Географски факултет.

Представљање факултета и високошколских установа организовао је Тим за каријерно вођење (Младенка Ђуровић и Мирјана Бабић) и Тим за маркетинг (Ђорђе Стојановић и Маријана Тимотијевић Бановић)