СТУДИЈСКО ПУТОВАЊЕ

У оквиру регионалног пројекта који финансира аустријска агенција КултурКонтакт организовано је студијско путовање у Беч. Поред директора и организатора практичне наставе, путовали су представници: Министарства просвете, науке и технолошког развоја, Привредне коморе Србије и Завода за унапређивање образовања и васпитања. Циљ студијског путовања било је упознавање са квалитетом сарадње школе и привреде на примеру Аустрије. Учесници су посетили седиште КултурКонтакта у Бечу, Привредну комору Аустрије, школе за туризам и хотелијерство и њихове партнерске хотеле. Ово је била прилика да се у позитивној атмосфери размене искустава са колегама из Аустрије са акцентом на унапређењу сарадње између школа и привреде.