ХУМАНИТАРНА АКЦИЈА

Поштовани пријатељи, колеге, људи доброг срца,

Обраћамо вам се с молбом да се укључите у ХУМАНИТАРНУ АКЦИЈУ прикупљања новчаних средстава за куповање ортопедског помагала – протезе за ученицу наше школе. Ана Јововић (16) из Јакова је ученица другог разреда којој је од треће године, због последица саркома, ампутирана десна нога. Од тада носи протезу. Протеза јој помаже да живи нормално, као њени вршњаци, да редовно иде у школу, да се дружи, бави спортом. Данас је она активна чланица пливачког клуба „11.Април“ и на такмичењима постиже одличне резултате, а у школи одличан успех. У јуну ове године је освојила четири златне и две бронзане медаље на Светском јуниорском првенству параплегичара у пливању у Холандији. Ани је сад потребна нова протеза, а РЗЗЗ то више не финансира, неопходно је обезбедити 900 000 динара за трајну протезу. Сума од 500 000 динара је минимум који је потребан да би се започела израда нове протезе. До сада су ову акцију подржали:

- 200 000 уплатила је фондација „Драган Ђилас“,

- 120 000 уплатила је општина Сурчин,

- 44 000 дало је одељење Градског центра за социјални рад Сурчин

Молимо вас, још једном, да уколико можете помогнете ову акцију. Уплате можете извршти на следећи

ЖИРО РАЧУН
Ана Јововић
Број жиро рачуна: 17 000 10 301 00 600 069 UniCredit Bank

Срадачно вас поздрављају и унапред се захваљују ученици и професори Средње туристичке школе.