КОРЕЛАТИВНИ ЧАС- ТУРИСТИЧКИ ТЕХНИЧАР-ОГЛЕД И КУВАР

У петак,20.11.2015.г. је одрзан корелативни час у учионици за мултимедијалну наставу.Одељења III4 и III8 су са предметним професорима Данијелом Пантић-Влаховић,Весном Пијевац,Николом Скелеџијом и Младенком Ђуровић покушали да дочарају гастрономску понуду у типичном српском домаћинству.

Ученици III8 - кувари су припремили разне врсте предјела, сланих јела и слатких јела.

Туристички техничари-ИИИ4 су приказали презентацију етно куће "Терзића авлија" са комплетном услугом намењеној гостима.

О успешности часа корелације говоре многобројне колеге који су пробали лепо и укусно аранжирана јела.На улазу су госте доцекали по старом српском обичају погачом и сољу,медом и слатком од шљива. Троје ученика је било обучено у српску ношњу Шумадијског краја.