ПРЕДСТАВНИЦИ МЕЂУНАРОДНЕ РЕГИОНАЛНЕ КОНФЕРЕНЦИЈЕ SICI ПОСЕТИЛИ СУ СРЕДЊУ ТУРИСТИЧКУ ШКОЛУ

Представници Међународне регионалне конференције SICI посетили су Средњу туристичку школу 17.09.2015. Директор Школе Драгутин Миличић поздравио је све госте и пожелео им успешан рад и пријатан боравак. Захвалио се Заводу за вредновање квалитета образовања и васпитања на позиву да Средња туристичка школа буде укљачена у рад конференције.

Током једнодневне посете гости су разговарали са: директором и његовим сарадницима, са групом професора, ученика, родитеља и социјалних партнера. Презентација искустава и запажања до којих су дошли представници страних инспектората и екстерни евалуатори из Завода за вредновање квалитета образовања и васпитања, представљена је у хотелу „Hayatt“, 18.09.2015. Истакли су леп пријем и отвореност свих учесника са којима су разговарали током посете, што је допринело успешној мисији увида у лидерство директора.