УЧЕНИЦИ НАШЕ ШКОЛЕ СУ УЧЕСТВОВАЛИ НА ТАКМИЧЕЊИМА

Ученици наше школе су учествовали на такмичењима у организацији Достигнућа младих у Србији.

У децембру 2014. год, Милица Петровић, ученица I2 је на такмичењу „Пословни изазов“ за Београдске школе, била члан првопласираног тима.

Више о такмичењу можете погледати овде

Захваљујући томе је учествовала на на националном финалу Пословног изазова (у Београду) и Пословном изазову западног Балкана (у Бечићима и Подгорици).

Национално финале Пословног изазова

Пословни изазов западног Балкана

У периоду фебруар – април 2015. год.4 екипе су учествовале на националном такмичењу Титан (доношење пословних одлука преко Интернета)

Све 4 екипе су после 3 круга такмичења ушле у финале.

Освојена места:

2.Tригox: AнтићБojaнa, Aрсeнић Aнa и Стaнкoвић Joвaн (II5)

3.Рaкeтa: Зeкoвић Eмили JojићНикoлa (II7)

6.Бaнкaри СTС:Вишeкрунa Maркo (IV1) и Живулoвић Симa (IV2)

7.Злaтни Пaпaгaj: Пeтрoвић Mилицa, Пaнтић Aнђeлa и Пoтић Joвaнa (I2)

Више о такмичењу можете погледати овде

Достигнућа младих су 19.03.2015.године у Новом Саду, организовали Регионално такмичење ученичких компанија.

Средњу туристичку школу представљала је компанија "Ракурс", која је у конкуренцији од 24 тима, освојила четврто место и пласман на национално такмичење.

Чланови тима:

Сара Тврдишић