НАШ КОЛЕГА ДАНИЈЕЛ ДАЉЕВИЋ ЈЕ ПОСЕТИО ШКОЛУ ЗА ТУРИЗАМ ИЗ ПУЛЕ

Наш колега Данијел Даљевић је посетио Школу за туризам, угоститељство и трговину из Пуле, на позив професора Игора Черњула. Заједно са професорима ресторатерства и услуживања Санди Сијаном и куварства Грго Кузмино одржали су корелативни час на тему регионалне сарадње и враћања традиционалних јела у модерну кухињу.

Корелативни час је одржан 5.12.2019. у кабинету куварства и ресторатерства Пулске школе. Припрема са презентацијом и дегустацијом се одржала истог дана у вечерњим часовима у ресторану „Велланера” уз кување реномираног шефа кухиње и власника ресторана Душана Черњула, који је припремао истарске специјалитете. Професор Данијел Даљевић је гостовао и упознао све присутне са богатством традиционалних специјалита из Србије.