ДОНАЦИЈА РАЧУНАРА СРЕДЊОЈ ТУРИСТИЧКОЈ ШКОЛИ ОД РЕПУБЛИКЕ КОРЕЈЕ

Амбасада Републике Кореје донирала је тридесет рачунара Средњој туристичкој школи, у оквиру пројекта „Green PC“.

Церемонија поводом донације уприличена је у уторак, 17. новембра, у просторијама школе, уз присуство Њ. Е. Че Хјонг – Ћана и директора школе Драгутина Миличића.

Употреба донираних рачунара у знатној мери побољшаће квалитет наставе и повећати заинтересованост ученика за наставни материјал.

Рачунари који су до сада коришћени биће додељени на трајно коришћење ученицима школе који се налазе у тешкој материјалној ситуацији, како би могли да прате наставу на даљину и испуне своје обавезе на адекватан начин.

Овим путем, Средња туристичка школа упућује захвалност Амбасади Републике Кореје и осталим учесницима у пројекту.